برنامه ریزی جامع برای پروژه های بزرگ

 


 

سالن کنفرانس – عملیات راه اندازی در فرودگاه اورلی، فرانسه

کارفرما: مراجع محلی وال د مارن و فرودگاه در پاریس

مراجع محلی و فرودگاه پاریس پروژه املاک و مستغلاتی به نام Coeur d’Orly را به انجام رسانده بودند که دارای فضای دفتر کار، هتل ها، فروشگاه ها و بطور اختیاری یک سالن کنفرانس یود. Horwath HTL عملیات راه اندازی سالن کنفرانس را تعریف کرد. حوزه فعالیت ما شامل: تحلیل و بررسی ساختارها و معیارهای امکان پذیر مختلف، آنالیز فواید اقتصادی، مطالعه شراکت و تعریف راه اندازی عملیاتی بود.

 

مطالعه امکان سنجی و برنامه ریزی برای توسعه ی تئاتر Silo d’Arenc

کارفرما: شهر مارسی

سوله ارنک ساخته شده در سال 1926 و نشان برجسته شهر مارسی است. بندر مستقل و شهر مارسی خواستار بازسازی آن و تبدیل آن به یک تئاتر شدند. شهر درخواست کرده بود تا موثرترین راه را برای اداره ی آن ایجاد کنیم.
پس از انجام نظرسنجی بازار برای قرار دادن امکانات و تأسیس سازمان، مأموریت ما صورت سود و ضرر را تهیه کرد و به وسیله تایید مناسب ترین نوع مدیریت، نتیجه حاص شد.

 

برنامه ریزی جامع کسب و کار و تفریح منطقه شهری، کره

کارفرما: شرکت ساخت و مهندسی Hyundai

کره، سوون: Horwath HTL توسط شرکت ساخت و مهندسی Hyundai به عنوان بخشی از تیم مشاوران (آرشیتکت ها، برنامه ریزهای جامع، خرده فروشی، مدیریت ساخت) برای مفهومی ساختن و طرح جامع مکانی 13 هکتاری در مجاورت پروژه برج هزاره شهرسوونت، منصوب شد. طرح نهایی شامل “خرده فروشی”، اجناس هتل و اجزای کنفرانس / نمایشگاه می شد.

 

 


تجهیزات ورزشی

همکاری و برنامه ریزی برای پروژه جابجایی استادیوم Roland Ga

همکاری و برنامه ریزی برای پروژه جابجایی استادیوم Roland Garros فرانسه

کارفرما: سازمان توسعه عمومی مارن-لا-والی EPAMARNE / EPAFRANCE

فدراسیون تنیس فرانسه مناقصه ای برای جابه جایی تونومنت رولند گروس به مکانی بزرگ تر از زمین 8 هکتاری کنونی واقع در جنوب غربی پاریس، برگزار کرد. Horwath HTL به سازمان توسعه عمومی مارن-لا-والی در ممنوعیت آن ها برای برگزاری در استادیوم جدید، فدرواسیون تنیس فرانسه و تورنومنت همکاری کرد.
• برجسته سازی دارایی های منطقه
• برنامه ریزی سالانه امکانات تفریحی و ورزشی و همچنین تطبیق چارچوب قانونی و مالی

طرح جامع برای ایجاد قطب ورزشی در لنس لیوین، فرانسه

کارفرما: منطقه Nord-Pas de Calais

طرح قطب عالی ورزشی لنس لیوین شامل تجهیزات داخلی و بین المللی و ورزشگاه Bollaert و ورزشگاه دوچرخه سواری سرپوشیده است.
مأموریت ما تعریف برنامه ریزی فضای 470 هکتاری اختصاص داده شده به موارد مختلف بود: تمارین ورزشی (توسعه اقامت گردشگری موضوعی با پیشنهادات ورزشی تفریحی بزرگ)، آموزش و پژوهش، و نیز فعالیت های اقتصادی از طریق انکوباتورهای کسب و کار و هتل ها.

 


پارک های تفریحی

مطالعه امکان سنجی و برنامه ریزی پارک Mine Verte در مراکش

کارفرما: شرکت فسفات مراکش

نوسازی و تبدیل یک معدن سابق فسفات به شهربازی و پارک آرامش بخش و دیسکاوری پارک. این برنامه شامل 5 بخش است:
• باغ های موضوعی 14 هکتاری با زمین بازی، مناطق استراحت، تم باغ، سرسره ها، مناطق آبی
• شهر توسعه پایدار شامل سالن کنفرانس، نمایشگاه ها، رستوران ها و مغازه ها (15000 متر مربع)
• یک پارک تم دار در مورد “ماجراهای زندگی” با یک موزه دیرینه شناس شناسی و گلخانه ای
• یک نمایش بزرگ در تاریخ مراکش و یک مجتمع املاک و مستغلات

طرح جامع اقامتگاه ANIMAL EXPLORA، فرانسه

کارفرما: اداره اوت مارن

اداره ی اوت مارن برنامه ی خلق اقامتگاه تم دار نوآورانه ای را داشت که به ارتباط بین انسان و طبیعت اختصاص داده شود، قادر به ایجاد سالانه 100000 اقامت طول شب باشد، کمتر از 2:30 ساعت فاصله تا پاریس داشته باشد. این اقامتگاه تم دار شامل اقامت و فعالیت های تفریحی می شود.
مأموریت محول شده به تیم ما شامل دو جزء متمایز بود:

 • طرح جامع، برنامه ریزی امکانات، مطالعات امکان سنجی حقوقی و مالی
 • کمک در مدیریت پروژه قانونی، مالی و فنی به اداره Haute-Marne برای تحقق این پروژه.

 


مناطق طبیعی

طرح جامع برای توسعه منطقه تفریحی دریاچه Madine، فرانسه

کارفرما: Syndicat Mixte du Lac de Madine

در قلب منطقه Parc Naturel Régional de Lorraine منطقه تفریحی دریاچه Madine (مساحتی حدود 11 کیلومتر مربع) در حال ضعیف شدن بود. پروژه پیشنهاد شده موجب پیشرفته شدن تجهیزات با محیط های تم دار و مخصوص در بخش های مختلف دریاچه شد.

 • مطالعه بازار
 • طرح جامع و طرح کسب و کار
 • مطالعات اپراتور

طرح جامع برای تعریف یک مقصد جدید گردشگری، فرانسه، Dunkerque-Bergues

کارفرما: انجمن Dunkerque

Bois des Forts با مساحت 350 هکتار منطقه ای طبیعی است که برای ساکنین Dunkerque قابل دسترسی بوده و دارای زمین گلفی با 18 سوراخ، پارک شهری، باشگاه سوارکاری و دو قلعه Vauban است.
Horwtah HTL استراتژی تغییر مکانی تهیه کرده و برنامه تجهیزات مختلف را تعریف کرد: فعالیت های شدید ورزشی، اقامت، فعالیت های بهبود سلامت، کیترینگ، غیره. مطالعه امکان سنجی اقتصادی به همراه تأثیر تخمین میزان حضور انجام شد. مأموریت همچنین شامل سازمان مراحل عملیاتی و پیگیری توسعه عملیات بوده است.


پروژه های ساحلی و بنادر

توسعه طرح اقامتگاه ساحلی در بندر d’Albert فرانسه

کارفرما : Satel

مجلس عمومی Landes و شهر Soustones و Boucau قدیمی قصد ساخت منطقه توسعه جمعی برای گردشگری در محل 110 هکتاری ساحل در بندر d’Albert را داشت.
پس از تشخیصی که منجر به رهنمودهای قوی استراتژیک شد، تیم ما بر برنامه ریزی و طراحی یک اقامتگاه نوآورانه با توجه به تمام شرایط اقتصادی، تمرکز کرد.

مطالعه امکان سنجی برای مرکز قایق رانی اروپایی در بندر Camargue فرانسه

کارفرما: مقامات خودمختار محلی بندر Camargue در فرانسه

اداره مستقل بندر Camargue قصد توسعه یک پروژه یکپارچه برای دریانوردی، شامل ناوگان دریایی، مرکز کسب و کار، هتل 3 ستاره/ رستوران (100 اتاق) و مرکز UCPA متخصص در فعالیت های آبی، با هدف توسعه گردشگری تجاری و تفریحی با موقعیت قایقرانی قوی و بازسازی منطقه ای کاملاً غیرماهر، بود.
مأموریت Horwath HTL شامل مطالعه امکان سنجی عمدتاً در بازاریابی، تأمین مالی و راه اندازی بود. در نتیجه ی تجزیه و تحلیل جهانی سایت و بازار، ما یک مدل کسب و کار را بر اساس یک اپراتور واحد پیشنهاد دادیم و به سودآوری کلی منجر شد. مطالعه ما همچنین بهینه سازی مالی و عملیاتی مرکز را مورد بررسی قرار داد

امکان سنجی و برنامه ریزی هتل در پروژه گیت مدیترانه، تونس

کارفرما: Sama دبی

گیت مدیترانه ای پروژه ترکیبی جدیدی است که بیش از 1000 هکتار در بانک های دریاچه جنوبی وسعت دارد. هدف این پروژه خلق منطقه ای جدید و یکپارچه در تونس است. این پروژه شامل مناطق مسکونی، تجاری و تفریحی، منطقه کسب و کار مرکزی، اقامتگاه کنار دریا، گلف، سالن همایش و مرکز خرید خواهد بود. Horwath HTL در موارد زیر دخیل بود:

 • امکان سنجی مالی و بازاریابی برای اجزاء گردشگری
 • برنامه ریزی تجهیزات و طرح ریزی جامع جهانی

طرح جامع برای پنج منطقه گردشگری، استان جیانگ سو، چین

کارفرما: دولت منطقه ای جیانگ سو

Horwath HTL مشغول ارائه یک طرح جامع گردشگری برای منطقه دریاچه تای لی منطقه Binhu در Wuxi، استان جیانگسو بود.
این پروژه طرح های جامع برای 5 منطقه گردشگری مشخص شده در امتداد دریاچه که شامل بهترین تم های به کاررفته، زیر ساخت و توصیه های تجهیزاتی است را پوشش می دهد. علاوه بر این، مطالعات بازار کامل و امکان سنجی مالی برای اقامتگاه پیشنهاد شده به همراه ارزیابی در مورد سطوح استفاده آینده انجام شد.


 

طرح جامع شهری

طرح جامع شهری در Putrajaya، مالزی

کارفرما: هلدینگ Putrajaya

Horwath HTL موظف به همکاری در برنامه ریزی اجزاء هتل که در طرح جامع شهر جدید شامل می شود، بود.
به عنوان بخشی از این کار، Horwath HTL تحقیقات بازار گسترده ای را در مورد سطوح و ویژگی های موجود و بالقوه موجود در آینده به منظور توصیه تعداد مطلوب، اندازه، نوع و محل هتل ها در طرح کلی پروژه انجام داد. ما پس از آن در شناسایی اپراتورهای ممکن و مناسب برای هتل ها همکاری کردیم تا هتل ها و همینطور سهامداران بخش خصوصی در صنعت گردشگری، در فاز اول توسعه گنجانده شوند.

 

طرح جامع برای توسعه ایستگاه قطار پرسرعت آینده در مونپلیه فرانسه

کارفرما: SAM

جامعه منطقه شهری مونپلیه درخواست همکاری در توسعه، طراحی و برنامه ریزی گردشگری تفریحات و اقامت در منطقه ای چند هکتاری نزدیک ایستگاه قطار جدید TGV (پرسرعت) را داشت.
مأموریت ما شامل مطالعه امکان سنجی و بازار، برنامه ریزی تجهیزات، همکاری در برنامه ریزی تیم ها، جستجو اپراتورها و مطالعات اقتصادی مرتبط، بود.

طرح جامع استفاده چندگانه شهری، بانکوک، تایلند

کارفرما: سایام پاراژون

Horwath HTL توسط سایام پاراژون موظف به تشکیل تیم مشاوره شده بود. حوزه ی کاری، فرموله سازی توسعه ی طرح جامع برای محل 20 هکتاری در مرکز شهر (محل سابق سایام اینترکانتیننتال) بود. طرح نهایی شامل هتل تفریحی شهری (در حال حاضر سیام کمپینسکی)، امکانات خرده فروشی و مرکز هنرهای نمایشی فرهنگی بود.

 

طرح توسعه شهري جديد شهر سنگدو، کره

کارفرما: Gale International

شهر جدید سنگدو منطقه ی جدید توسعه شهری است که در محل دفن زباله نزدیک فرودگاه اینچئون ایجاد شده است. مأموریت Horwath HTL کمک به برنامه ریزی اجزاء هتل برای شامل شدن در طرح جامع شهر جدید بود.
به عنوان بخشی از این کار، Horwath HTL تحقیقات بازار گسترده ای را در رابطه با سطح تقاضای فعلی و بالقوه آینده هتل ویژگی هایی که باید در منطقه و اطراف آن ایجاد شود را انجام داد تا بتوان تعداد مطلوب، اندازه، نوع و محل هتل هایی را که باید در طرح کلی پروژه گنچانده شد را ارائه داد.


 

هتل اقامتگاه ها و مجموعه ها

طرح جامع، مطالعه امکان سنجی و برنامه ریزی مجموعه هتلداری در ترکیه

کارفرما: سرمایه گذار خصوصی

مجتمع مهمانداری “هالیکارناس” در یک منطقه ساحلی 400 هکتاری، 5 کیلومتر از بدروم، واقع شده است و یکی از مهمترین اقامتگاه ها ساحلی ترکیه است.
مأموریت Horwath HTL برای ایجاد قابلیت های مهمان نوازی، املاک و تفریحات (مارینا و گلف) در این مجموعه بود.

 

 

مجتمع هتل و مجتمع آب گرم در Becej، صربستان

کارفرما: شهرداری Becej

مطالعه امکان سنجی و بازار و برنامه توسعه طرح برای هتل اقامتگاه مورد نظر و مجموعه آب گرم در Becej، صربستان. قصد بر این است که این پروژه اولین اقامتگاه آب گرم بزرگ با برند بین المللی در صربستان باشد که شامل تفریحات آبی در محیط سرپوشیده و رو باز است.

 • مطالعه عمومی بازار برای هتل و آب گرم
 •  پیشنهادات توسعه مفهوم؛ برنامه ریزی تجهیزات، نقشه های طرح بندی
 • ارزیابی بخش های هتل و بازدیدکنندگان آب گرم، ، حضور، نرخ ها و هزینه های پذیرش؛
 •  پیش بینی های مالی برای کل اقامتگاه

 

طرح جامع گردشگری مجتمع ساحلی در کوه کونگ، کمبوجیه

کارفرما: محرمانه

Horwath HTL به همراه WATG برای تهیه طرح جامع استراتژی برای توسعه مقصد ساحلی یکپارچه ای در مساحت 360 کیلومتر مربع در کوه کونگ کمبوجیه، منصوب شدند.
اهداف اصلی مأموریت ما نشان دادن واکنش مطلوب به پویایی بازار ، به حداکثر رساندن بازده مالی در حالی که ارزش های زمین و دارایی را بالا می برند، مطابق با بهترین شیوه های بین المللی مفاهیم و طرح های به روز را اراده می دهند، باشد،و از لحاظ سازگاری با محیط زیست، پایدار و اجرای آن واقع بینانه باشند. طرح جامع پروژه شامل تخصیص زمین برای هتل ها، گردشگری، اوقات فراغت و سایر موارد است.

برنامه ریزی جامع توسعه گردشگری در منطقه کوهستانی توریستی چانگ بای در چین

کارفرما: سرمایه گذار خصوصی

طرح توسعه استراتژیک و مطالعه امکان سنجی برای توسعه اقامتگاه اسکی خارج از منطقه کوهستانی چانگ بای. پروژه شامل شاخص بازار اسکی در حال توسعه چین و مناطق اسکی در آمریکای شمالی بود.
طرح مفهومی مفصل 3 فازی و 10 سال استفاده و پیش بینی های عملیاتی برای توسعه اقامتگاه پیشنهادی، انجام شده بود:

 •  چگونه امکانات اسکی باید تقاضای هتل را ایجاد کند
 •  چه امکانات خرده فروشی و مواد غذایی و نوشیدنی مورد نیاز است
 •  طرح سالانه برای ایجاد تقاضا از طریق فعالیت های تفریحی و رویدادها
طرح جامع و مطالعه امکان سنجی برای مجتمع توریسیتی در برزیل

کارفرما: سرمایه گذار خصوصی

مشاوره مربوط به مناسب ترین طرح توسعه و طبیعت مورد انتظار، مقیاس و نوع شناسی واحدهای املاک و مستغلات ساخته شده برای مجتمع اقامتگاه گردشگری یکپارچه واقع شده در منطقه Delta Parnaíba، State Piauí، شمال شرقی برزیل.
بررسی امکان سنجی بازار و مالی با نظرات، مشاوره ها و پیش بینی های مالی.

 

 

مطالعه امکان سنجی و بازار برای یک پروژه اقامتگاه، جمهوری دومینیکان

کارفرما: شرکت Cisneros Group

پروژه، واقع در سامانا، جمهوری دومینیکن، مساحتی معادل 6،263 هکتار را شامل می شود که شامل دو هتل، دو زمین گلف و یک آبگرم می شود.
تجزیه و تحلیل سایت، مطالعه بازار و تجزیه و تحلیل مالی آینده و همچنین تعیین ارزش فعلی ملک در بازار.
این مطالعه همچنین شامل ارزش آینده نگر پروژه در بازار که شامل مقدار زمین باقی مانده پروژه که هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.

 

طرح جامع توسعه اقامتگاه ساحلی تانگالینگ هایشی در چین

کارفرما: محرمانه

Horwath HTL متعهد به انجام مطالعه طرح جامع توسعه برای توسعه ساحل تانگالینگ هایشی در ونچانگ، استان هاینان بود. اجزاء مختلف پروژه شامل گلف، هتل، تجهیزات گردشگری، منطقه حفاظت شده دولتی، ویلاهای مسکونی و خانه های شهری می شود.
به عنوان بخشی از منطقه توسعه گردشگری سازگار با محیط زیست، پیشنهادات برای بهترین استفاده با در نظر داشتن به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی و اختلالات در طبیعت محل پروژه و طبیعت بکر، ارائه شد.

 

طرح جامع مجتمع گردشگری نوسا دوئا، بالی، اندونزی

کارفرما: سازمان توسعه گردشگری بالی

مأموریت Horwath HTL یافتن موقعیت مطلوب و مرحله بندی کردن توسعه هتل برای مجتمع توریستی نوسا دوئا بود.
حوزه ی کاری شامل تجزیه و تحلیل گردشگری از دیدگاه کلان، بررسی زیرساخت های حمل و نقل و تجزیه و تحلیل قابلیت مالی و تجهیزاتی است.

 

برنامه ریزی جامع اقامتگاه با مقیاس بزرگ

کارفرما: محرمانه

تحلیل و بررسی دیدگاه کلان گردشگری، بررسی نیازهای زیرساخت حمل و نقل موجود در حال حاضر برای جذب مطلوب گردشگر و تحلیل و بررسی قابلیت مالی دیدگاه خرد برای برنامه ریزی 23000 هکتار توسعه اقامتگاه یکپارچه (اقامتگاه های Bintan) که شامل هتل، واحد های اقامتی، زمین گلف و تجهیزات و امکانات پشتیبان است.
تحلیل و بررسی شامل پیش بینی ورودی بازدیدکنندگان به جزیره با ملیت فراوان تر بود.

 

طرح جامع اقامتگاه با مقیاس بزرگ، استان نین توان، ویتنام

کارفرما: شرکت بین المللی گردشگری و سرمایه گذاری Binh Thuan

Horwath HTL توسط شرکت سرمایه گذاری گردشگری و سرمایه گذاری Bin Thuan منصوب به تشکیل یک تیم مشاوره شامل WATG بود.
محدوده کار این بود که طرح جامع توسعه برای یک سایت ساحلی شصت و هشت هکتاری تهیه شود. این طرح شامل چهار هتل، یک زمین گلف با 18 سوراخ، باشگاه ساحلی، روستای مارینا و محل های مسکونی است.

 

 

برنامه ریزی استراتژیک اقامتگاه تلفیق شده با چشمه آب گرم، استان یوننان، چین

کارفرما: سرمایه گذار خصوصی

Horwath HTL منصوب به ارائه یک طرح جامع توسعه برای یک مجتمع چشمه آب گرم چند منظوره 12 کیلومتر مربعی با نام Wetland Park Resort در Tengchong، استان یوننان بود.
پروژه شامل طرح جامع و تطابق اجزای مختلف مثل پارک تالاب تعاملی 700 هکتار، چشمه آب گرم، 3 هتل، مزرعه ارگانیک بزرگ پلی کربنات، زمین گلف دره ای با 18 سوراخ، و بیش از 300 ویلای مسکونی می باشد.
بخش دوم مأموریت شامل مطالعه امکان سنجی و بازار برای هتل های پیشنهادی پروژه بود.

مطالعه ی تأثیر دهکده های بزرگ اقامتی خودمختار سازگار با طبیعت واقع در دیزنی لند پاریس، فرانسه

کارفرما: دیزنی لند پاریس و Pierre & Vacances

اقامتگاه دهکده های طبیعی نزدیک دیزنی لند پاریس طراحی شده است. این پروژه نشان دهنده ی یکی از هیجان انگیزترین اقامتگاه های کامل اروپایی در ترکیب با امکانات تفریحی و اقامتی است. دیزنی لند پاریس و Pierre & Vacances بطور مشترک Horwath HTL را برای تهیه ی مطالعه ی اثرات برای پروژه و امکانات مربوطه، منصوب کردند.
زمین 16 هکتاری به موضوع (تم) طبیعت اختصاص داده شده و در یکی از مهم ترین پارک های آبی اروپا واقع شده؛ 30000 متر مربع سطح شامل 1730 واحد مسکونی (710 آپارتمان و 1020 کلبه) در 4 بخش توسعه یافت.

پتانسیل بازار و ارزیابی مالی برای اقامتگاه تلفیقی 4 فصلی ، اوکراین

کارفرما: کارفرمای خصوصی محلی

این پروژه اقامتگاه 4 فصلی یکپارچه در کوه های کارپاتیان نزدیک موکاچیو، در منطقه منحصر به فرد خواهد بود و شامل مرکز اسکی و ورزش های زمستانی، گلف، املاک مسکونی، فعالیت های تفریحی تابستانی، هتل اقامتگاه، غذا و نوشیدنی و امکانات جلسه و آب گرم و پارک آبی خواهد بود.

 • بررسی بازار عمومی برای همه ی بازار های مرتبط
 •  توصیه های توسعه مفهوم، برنامه ریزی تجهیزاتی، پلان های طراحی
 •  ارزیابی بخش های هتل و بازدیدکنندگان آب گرم و میزان حضور ، نرخ ها و هزینه های پذیرش برای همه ی اجزای عمده
 •  پیش بینی مالی برای سراسر اقامتگاه
برنامه ریزی هتل دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ

کارفرما: اقامتگاه ها و پارک های دیزنی لند

Horwath HTL توسط اقامتگاه ها و پارک های دیزنی لند برای کمک به آن ها در پیکربندی و تجزیه و تحلیل اجزای بهینه هتل برای حمایت از توسعه پارک های دیزنی خود در هنگ کنگ و شانگهای، و همچنین برای پارک های پیشنهادی مورد نظر در سئول و سنگاپور، منصوب شده بود.

 

طرح جامع برای اقامتگاه ورزش محور، بلیتونگ، اندونزی

کارفرما: کارفرمای خصوصی

تحلیل و بررسی گردشگری کلان و مشاوره طرح جامع برای یک سایت 1070 هکتاری برای اقامتگاه بلیتونگ ایندا.
فاز اول 4 هتل، زمین گلف، تفرجگاه ساحلی، مرکز روستایی، زمین پارک، پیاده روی در طبیعت و مرکز ورزش های هیجانی را شامل می شد.

 

 

توسعه مفهوم و امکان سنجی برای یک مجتمع اقامتی با 3600 واحد، روسیه

کارفرما: Renova Stroygroup

مطالعه امان سنجی و بازار برای یکی از بزرگ ترین توسعه ها در دره ی Imeretinskaya (برای بازی های المپیک 2014 در دره ی Imeretinskaya توسعه یافت) که شامل هتل های در سطح متوسط بازار و آپارتمان های دارای خدمات و پارک آبی در مقیاس بزرگ که شامل جاذبه های آبی سرپوشیده و سر باز است.

 • ارزیابی بازار هتل، پارک آبی و آپارتمان های دارای خدمات
 • برنامه توسعه مفهوم و مشاوره
 • پیش بینی های مالی برای مدت المپیک و پس از آن
طرح جامع برای نوسازی اقامتگاهClub Med در پامپادور، فرانسه

کارفرما: Caisse des Dépôts et Consignations، فرانسه

واقع شده در قلب پامادور، شهر فرانسوی اسب ها، دهکده تفریحی 600 تختخوابی توسط باشگاه پزشکی تا کنون مورد بهره برداری قرار گرفته است و امکانات ورزشی و تفریحی را با کیفیت بالا ارائه می دهد (دوره های تنیس، گلف، استخر). با وجود دارایی های عالی خود برای سوارکاری (تقریبا 80 کابین، 6 منطقه آموزشی در فضای باز و سه قلعه، از جمله المپیک)، اقامتگاه، ساخته شده در دهه 70، نیاز به بازسازی های مهم، همراه با تغییر مدیریت برای حمایت از توسعه آن دارد.
تجزیه و تحلیل سایت و موقعیت بازار، طرح جامع، برنامه سرمایه گذاری، پیش بینی مدیریت، کمک در شناسایی اپراتورها / سرمایه گذاران

مجتمع کوهستانی Gorky Gorod در Krasnaya Polyana، مجارستان

 

کارفرما: Vnesheconombank (VEB)

ارزیابی امکان سنجی بازار و مالی و بازبینی طرح برای مجتمع کوهستانی گورکی گورود (از جمله انواع مختلفی از واحدهای مسکونی، خرده فروشی، مسکونی، مرکز پارکینگ و امکانات مرکز اسکی (پیست، بالابر و غیره) در کراسنای پلیانا قبل از المپیک زمستانی 2014:

 •  ارزیابی بازار هتل و اسکی؛
 •  بررسی واحدهای مسکونی فروش و اجاره گزینه ها و مدل؛
 •  مفهوم توسعه و برنامه ریزی برنامه ها و توصیه ها؛
 •  پیش بینی های مالی برای تمام اجزای
تحقیق در مورد مدل عملیاتی جایگزین برای یک باشگاه تعطیلاتی (مراکش، مراکش)

کارفرما: Club Med

Club Med دارای سه دهکده مختلف از نظر اندازه و جدول رده بندی در مراکش است که از آن ل مدینه درست در جماع الفنا واقع شده است. طراحی منسوخ املاک و طرح زمین کوچک، منابع محدودیت های عملیاتی هستند.
Club Med برای محاسبه پتانسیل دهکده موجود در حال حاضر و طراحی دوباره آفرهای محصولات آن و مدل های عملیاتی مربوطه، Horwath HTL را منصوب کرد.
در حال حاضر 200 اتاق و 3 پیشنهاد جایگزین ارائه شده است.

مطالعه بازار مقایسه ای (معیار ارزیابی) برای اقامتگاه کاپ کانا ، جمهوری دومینیکن

کارفرما : Cap Cana Resort

اقامتگاه کاپ کانا توسعه ی گردشگری ای در بخش شرقی جمهوری دومینیکن است. این پروژه شامل حدوداً 25 میلیون متر مربع زمین، 8 مایل ساحل، تفرجگاه ساحلی با 1000 اسلپ و سه دوره قهرمانی گلف است.
این پروژه در برگیرنده ارزیابی این مجموعه با پروژه های قابل مقایسه در مکزیک، کارائیب و ساحل شرقی ایالات متحده است.

 

 

 

 

ارتباط با ما

از طریق ایمیل: welcome@newabc.me
از طریق تلفن: +98 21 4800 9109