خدمات کسب و کار

مفاهیم کسب و کار 

خلق مفهوم کسب و کار، پروسه ی تبدیل یک ایده کسب و کار به واقعیت است. در ابتدا ایده به وسیله ی تفسیر آن به کلمات، اعداد و تصاویر، روشن می شود. سپس ایده مورد تحلیل و بررسی، ارزیابی، طرح ریزی، تأمین مالی، ساخته و بهره برداری می شود.

New ABC با ایده ی مشتریان کار می کند و یا دسترسی به نمونه پروژه های متعدد خلاقانه ی خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

مشاوره

دسترسی به منابع پیشرو جهانی در صنعت هتل، گردشگری و تفریحات به این معنی است که مشتریان New ABC از بهترین خدمات موجود بهره می برند. متخصصین مجرب با سوابق کاری عالی، برای انواع و اندازه های مختلف پروژه ها در حوزه کاری New ABC در دسترس هستند.

 

بررسی و انتخاب

اگر به دنبال برند های با ارزش هستید، درست آمده اید.

ما مناسب ترین برند ها را برای هتل، رستوران و یا مرکز خرید شما (همراه و یا بدون بهره بردار) بررسی می کنیم. اگر به دنبال برند می گردید، ما به شما اپراتور و فرانچایزر معرفی می کنیم.

 

مطالعه امکان سنجی

همه ی سرمایه گذاران علایق مشترکی دارند: سرمایه گذاری چقد امن است؟ چقد امکان دارد که برگشت سرمایه ی خوبی در مدت زمان پیش بینی شده داشته باشم و چقدر واقع بینانه است که پروژه موفق باشد؟

مطالعه ی امکان سنجی شامل شرح دقیق چگونگی راه اندازی و بهره برداری و چگونه نتایج مالی ارائه شده، تهیه شده است. سرمایه گذار ارزیابی دقیقی بر روی این اعدا انجام خواهد داد و آن ها را تأییدیه آن ها را از منابع حرفه ای مختلف می گیرد. به این دلیل یک مطالعه ی امکان سنجی دقیق، کاملاً ضروری می باشد. سه عامل زیر از ستون های ؟؟؟ هر مطالعه ی امکان سنجی است

  • طرح کسب و کار واضح و قابل فهم باشد.
  • پیش بینی های عملیاتی و مالی واقع بینانه باشند.
  • پیش بینی ها دست یافتنی و درآمد و هزینه بر اساس حقایق قابل بازیابی و قابل ردیابی باشد.

مطالعات امکان سنجی توسط نیو ای بی سی به همکاری شرکت Horwath HTL، شرکت متخصص پیشرو  در این زمینه، انجام می شود. مطالعات تأیید شده توسط Horwath HTL نقد شدنی در بانک (بانکبل) و همچنین ابزار کمکی در جذب سرمایه گذار است.

 

تأمین مالی

تأمین مالی پروژه ها یکی از موارد مهم مورد نیاز در ایران است.

New ABC این خدمات را همراه با تهیه ی مطالعه ی امکان سنجی، طرح کسب و کار کامل و پیش بینی مالی دقیق 5 ساله، به مشتریان ارائه می دهد. این عنصر کلیدی برای رسیدن و جذب سرمایه مورد نیاز است. مدارک تهیه شده توسط مشتری، پیش از ارائه به سرمایه گذار باید توسط New ABC بررسی و تأیید شوند. مشتریانی که مدارک مورد نیاز را ندارند یا توانایی تهیه ی آن ها را ندارند، New ABC می تواند برای تهیه آن ها را یاری کند.

 

 پیش بینی مالی

پیش بینی مالی به این منظور تهیه می شود که مدیران، سهامداران و سرمایه گذاران شرکت را آگاه سازد که بودجه ی اختصاص یافته به شرکت چگونه استفاده می شود و چگونه سود حاصل می شود.

در گردآوری پیش بینی مالی، همه ی اعداد و ارقام باید واقعی و تحقیق پذیر باشند.

پیش بینی های مالی باید برای مدت 5 سال جلوتر تدوین شوند و شامل موارد زیر باشند:

بودجه اولیه سرمایه گذاری، جزییات مالی، مانده ابتدای دوره، اگر پروژه در حال اجرایی شدن است، صورت سود و زیان گذشته، برنامه کارکنان، صورت سود و زیان، پیش بینی جریان نقدی، پیش بینی ترازنامه، تحلیل و بررسی ROA/ROE/SGR، آنالیز سر به سری، آنالیر اگر…چه، آنالیز حساسیت، آنالیز درآمد، طرح حد اعتبار، سبت سودآوری، نسبت نقدینگی، نسبت بدهی، Z-score، مدل پیش بینی ورشکستگی، جریان نقدی عملیاتی و صورتهای جریان نقدی آزاد.

صورت جریان نقدی و جریان نقد آزاد

نسبت ظرفیت وام: نسبت استاتیک- نسبت بین اقلام ترازنامه؛ نسبت های پویا-نسبت بین اقلام سود و زیان و ترکیبی از نسبت های استاتیک / پویا.

خلاصه مالی، سناریو بازپرداخت، داشبورد اجرایی

 

طرح کسب و کار

طرح کسب و کار به عنوان یک نقشه راه برای شرکت برای رسیدن به اهداف کسب و کار تعیین شده توسط مدیریت است. این طرح را می توان به عنوان یک طراحی مکانیکی تعریف کرد که عملکرد کسب و کار را مشخص می کند.

عناصر کلیدی به شرح زیر هستند:

 

خلاصه اجرایی

خلاصه ای مختصر از محتوای برنامه کسب و کار. شامل پیشینه شرکت، فرصت بازار، نظریات مدیریتی، مزایای رقابتی و نکات مالی است

 

شرح و ساختار کسب و کار

توضیح می دهد که چرا این کسب و کار با ارزش است و شرکت چه محصولی را می فروشد، پروسه ی تولید در صورتی که محصولات تولید می شوند، موجود بودن مواد، چگونگی کنترل موجودی و تکمیل آن و همچنین دیگر جزییات عملیاتی است. شرح خدمات به همراه پیشنهاد قیمت به مشتریان ارائه می شود.

روابط استراتژیک، مسائل مدیریتی، مسائل مالکت معنوی، هزینه ها و ساختار قانونی شرکت.

 

مدیریت و پرسنل

بیوگرافی مدیران و معاونین شرکت را ارائه می دهد و توضیح می دهد که چگونه تخصص آن ها کسب و کار را به هدف خود می رساند. سرمایه گذاران باید ریسک را ارزیابی کنند و اغلب یک تیم مدیریتی با تجربه ی فراوان ریسک مشاهده شده را کاهش می دهند.

 

مطالعه ی بازار و استراتژی ها

تحلیل و بررسی بازار را به دقت توضیح می دهد و استراتژی های بازاریابی را شرح می دهد که شامل پیش بینی فروش، سررسید و مراحل، تبلیغات، ارتباطات عمومی و مزایای شرکت در مقابل رقبا.

این مطالعه همچنین اطلاعاتی درباره ی مشخصات مشتریان، بازار هدف اصلی و بخش های مرتبط بازار.

 

استراتژی فروش

چگونگی حصول فروش و سود را شرح می دهد. توضیحات جزئی استراتژی قیمت گذاری موثر از اطلاعات اساسی برای عملکرد شرکت و برای سرمایه گذاران است.

 

پیش بینی مالی

خلاصه ی طرح مالی با نتایج و توضیحات چگونگی افزایش درآمد و ایجاد سود.

 

مقررات مالی

خلاصه ای از هزینه های قبل از افتتاح، خرید یک ساختمان یا زمین، سرمایه گذاری در ماشین آلات یا مواد. بودجه راه اندازی شامل هزینه های بازاریابی و تلفات احتمالی در ابتدای یک کسب و کار می شود. پیش بینی جریان نقدی باید به آن اضافه شود.

 

طراحی داخلی

برنامه ریزی طراحی داخلی با نقشه ی طبقات در اتوکد، طراحی رندرینگ تصویری در 3D-Max و انجام تدارکات با کارکنان مجرب از اروپا و خاورمیانه نیز جزو خدماتی است که New ABC ارائه می دهد.

 

برنامه ریزی فنی

با طرح های فنی آشپزخانه مانند MEP و HVAC، تجهیزات فنی، تنظیم امنیتی، طرح آشپزخانه و نورپردازی سر و کار دارد.

 

پیاده سازی استانداردها

استانداردسازی روش های عملیاتی و ارائه آن ها در دفترچه راهنمای استفاده آسان برای گارکنان این اطمینان را می دهد که مشتریان همان چیزی را که به آن ها قول داده شده، دریافت می کنند. کارکنان درک درستی از انتظاراتی که از آن ها می رود و چگونگی دست یابی به هدف های گذاشته شده توسط شرکت، خواهند داشت.

 

مدیریت پروژه

برنامه ریزی بادقت کلید تحویل موفق یک پروژه است و می تواند مبالغ زیادی را برای توسعه دهنده صرفه جویی کند. متخصصین ما بهترین و به روز ترین نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت موجود در بازار را استفاده می کنند.

نیو ای بی سی مالک سهام پروژه در مذاکرات با تامین کنندگان و پیمانکاران کمک می کند و پروژه را نظارت یا مدیریت می کند.

 

آموزش کارکنان

بسته به نیازمندی، آموزش برای شرکت های هتل، گردشگری و اوقات فراغت در همکاری با دانشگاه مدول وین تحت پوشش اتاق بازرگانی اتریش انجام می شود.

www.modul.ac.at

پیشنهادات ما

تجزیه و تحلیل شرح مشاغل، مشخصات مشاغل و ساختار کارکنان

مدل های آموزش عمومی اثبات شده برای مدیریت و کارکنان، مانند آموزش پایه برای همه بخش های هتل؛ روابط مشتری؛ روش های مدیریت؛ کنترل مالی؛

آموزش ویژه شرکت برای مدیریت

تماس

ارتباط با ما

از طریق ایمیل: welcome@newabc.me
از طریق تلفن: +98 21 4800 9109