هانس شید

برنامه کسب و کار، مطالعه امکان سنجی 

هانس شید آلمانی الاصل دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری و صنعت اوقات فراغت است و دارای پیشینه اثبات شده برنامه های کارشناسی گردشگری به ویژه در زمینه توسعه برنامه های بازاریابی براساس تجزیه و تحلیل بازار و نظرسنجی بازدید کنندگان و تور اپراتورها و در تحلیل سرمایه گذاری و مدل سازی مالی تا رسیدن به مطالعات امکان سنجی است.
در طول چندین سال در توسعه هتل های هتلداری برای یک شرکت هتلداری و مدیریت هتل آلمان مشغول به کار بوده و دارای تخصص زیادی در قراردادهای مدیریت و حق رای دادن، جستجو و انتخاب اپراتورها و همچنین مطالعات بازار و امکان سنجی است.
پیش از پیوستن به مشاوره هتل Horwath HTL در دبی به عنوان مدیرعامل، ارزیابی های سرمایه گذاری از هر دو معیارهای اقتصادی و مالی را گردآوری کرد و و به ویژه در تعریف معیارها و ایجاد طرح های بهینه کسب و کار برای طرح های گردشگری باپتانسیل، خبره است. در قطر، برای مثال، او مسئول شناسایی و انتخاب فرصت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری است. در امارات او برنامه ی توسعه ی مفهومی برای توسعه ی گردشگری 10 بیلیون دلاری در شهر جدید این الفایدا در امارات ابوظبی را ارائه داد.

ارتباط با ما

از طریق ایمیل: welcome@newabc.me
از طریق تلفن: +98 21 4800 9109