هتل اپراتورهای خاورمیانه

we have thorough experince in handling the search and selection processes for hotel and restuarant operators and negotiate contracts for management or franchises . below are a few of the many properties we have handled individually or as a team.

RITZ CARLTON HOTEL GROUP

 

هتل البوستان پالاس در مسقط، عمان از اینترکانتینتال به گروه هتل ریتز کارلتون، تغییر برند داده شده است.

 

MÖVENPICK HOTELS

 

پروژه ای جدید برای یکی از صندوق های بازنشستگی عمان. هتل های Moevenpick سوییس برای این هتل در گالا، مسقط، عمان، جستجو و انتخاب شده است.

 

 

CROWNE PLAZA

پروژه ای جدید برای دو صندوق بازنشستگی عمانی. برند Crowne plaza برای هتل پیش رو در مرکز همایش و کنفرانس مسقط، عمان جستجو و انتخاب شده است.

 

JW MARRIOTT

 

پروژه ای جدید برای دو صندوق بازنشستگی عمانی. JW Marriott در مرکز همایش و کنفرانس آینده مسقط، عمان، جستجو و انتخاب شده است.

 

W HOTELS

 

پروژه های جدید برای سازمانی دولتی. هتل “W”، برندی از گروه Starwood برای هتل های ایشان در مسقط، عمان، جستجو و انتخاب شده است.

 

هتل ALila

 

پروژه های جدید برای سازمانی دولتی. هتل ALila، برند بوتیک لوکس آسایی برای اقامتگاه کوهستانی در کوه های هجار عمان، جستجو و انتخاب شده است.

 

هتل های Millenium

 

پروزه ای جدید برای شرکتی با مالکیت دولتی. هتل Millenium برای اقامتگاه ساحلی در طول ساحل مسقط- سهار ، حدود 100 کیلومتری شمال مسقط- عمان

 

HILTON INTERNATIONAL

 

پروژ] ای جدید برای پلیس سلطنتی به عنوان سرمایه گذار. هتل های هیلتون به عنوان اپراتور برای این هتل 205 اتاقی فرودگاهی در مسقط- عمان، انتخاب شد.

 

DOUBLETREE BY HILTON

 

پروژه ای جدید برای سرمایه گذار خارجی با پارک مجاز و لانژ. Doubletree by Hilton به عنوان اپراتور برای این هتل 254 اتاقی در شارجه، امارات متحده عربی جستجو و انتخاب شده است.

 

DOUBLETREE BY HILTON

 

برای خانواده حاکم شارجه ما Doubletree by Hilton را به عنوان اپراتور برای 200 اتاق آینده در Sharjah Tilal Mall واقع در Tilal City، Sharjah جستجو و انتخاب کردیم.

 

هتل ALLEGRO

 

یک پروژه جدید برای یک سرمایه گذار خصوصی در گالا، مسقط، ما هتل Allegro، زیر مجموعه برند گروه اسپانیایی Barcelo هتل را برای مدیریت این هتل 204 اتاقی در مسقط، عمان جستجو و انتخاب کردیم.

 

هتل های Six Senses

 

منطقه کوهستانی حجار سومین اقامتگاه لوکس کوهستان خود را به دست خواهد آورد. در جبل اختر، یک سازمان دولتی عمانی، یک مجتمع کوهستانی لوکس را خواهد ساخت که توسط زنجیره SIXES SIXES آسیا مدیریت خواهد شد.

 

هتل والدورف آستوریا

 

اقامتگاه تفریحی 200 کلیدی ساحلی لوکس در حال ساخت برای یک نهاد دولت عمان، واقع در Athaiba ساحل نوار، مسقط، عمان. نام تجاری WALDORF-ASTORIA از بهترین برندهای هیلتون به عنوان اپراتور انتخاب شده است.

 

هتل های بارسلو

 

یکی دیگر از 250 کلبه ساحلی که در حال توسعه برای یک نهاد دولتی عمانی واقع در شهر سور، عمان است. نام تجاری اسپانیایی BARCELO HOTEL را به عنوان اپراتور جستجو و انتخاب کرد

 

ELEMENTS BY WESTIN

 

پروژه ای جدید برای شرکتی دولتی. هتل “W”، برندی از گروه Starwood برای هتل خود این گروه در مسقط، عمان جستجو و انتخاب شد.

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

از طریق ایمیل: welcome@newabc.me
از طریق تلفن: +98 21 4800 9109